Zastupitelstvo

Složení zastupitelstva obce

Období

  • Volební období: 06.10.2018 - 06.10.2022 / Složení zastupitelstva: 01.11.2018 - 01.11.2022

Členové zastupitelstva

Pozice: starosta
Jméno: Tomáš Salač

Pozice: místostarosta
Jméno: Josef Gabriel

Jméno: Jiří Antušek
Funkce: zastupitel

Jméno: Stanislav Novák
Funkce: zastupitel

Jméno: Radek Poduška
Funkce: zastupitel

Jméno: Tomáš Získal
Funkce: zastupitel


Usnesení ze zasedání zastupitelstva obce.